Vsi rabimo prostor za sprostitev, prostor, kjer nam je všeč in se počutimo bolje kot kjerkoli ljudje. Prostor kjer se počutimo svobodne in kjer bi se včasih najraje skrili pred celim svetom in uživali. Rada bi ustvarila tak prostor, zato sem si zamislila sodoben "vikend" ali atelje, le 15 minut od mesta, a vseeno na mirni jasi sredi gozda, kamor realni svet ne seže in od koder lahko vidimo mesto Celje, pa opazujemo zvezde v popolni tišini. Skratka Bit v obliki arhitekture!
Ni komentarjev:
Objavite komentar